Poznaj Fitnoteq - pierwszą aplikację oferującą bibliotekę kursów fitness specjalnie dla ćwiczeń w domu

, 09.02.15

W jaki sposób wykorzystać telewizor, tablet lub telefon dla zdrowia w domu? Dla nas najważniejsza jest wygoda i pozytywne emocje, które dostarczają treningi z najlepszymi trenerami. Dlatego stworzyliśmy Fitnoteq - aplikację oferującą wygodny dostęp do biblioteki kursów fitness nagranych z myślą o ćwiczeniach w domu.

Zaprosiliśmy do Fitnoteq najlepszych polskich profesjonalnych trenerów. Nagraliśmy ich najlepsze treningi w najwyższej jakości HD oferując na start 6000 minut ćwiczeń w 11 celach i 17 kategoriach. To wszystko w jednej aplikacji Fitnoteq. Fitnoteq to aplikacja na iPhone, iPad oraz telefony i tablety Android. Fitnoteq stawia na możliwość podłączenia się do telewizora wspierając Apple TV i Google Chromecast.

Wystarczy zainstalować Fitnoteq (fitnoteq.com). Od razu otrzymujesz dostęp do pełnej biblioteki. Wszystkie kursy zawierają do 5 pełnych treningów, które trwają około 25 minut. Wybierasz kurs, wybierasz trening, sprytnie przewracasz swój tablet i gotowe - chwila buforowania i już ćwiczysz z najlepszym trenerem. Od rozgrzewki, poprzez trening właściwy i rozciąganie. Jeżeli nie wiesz, jak podłączyć telefon do telewizora, skorzystaj z tutoriali. Jeżeli Twoje łącze jest zbyt wolne na jakość HD, aplikacja automatycznie zaproponuje wersje jakości SD.

Fitnoteqa pomaga w prosty sposób zaplanować treningi oraz sprawdzić, co ćwiczą Twoi znajomi z Facebooka. Inspirujemy się – motywujemy. Wszystko w prosty i przyjazny sposób – to ważne dla nas, aby planowanie treningów było wygodne.

Mamy też listę fit-guru, na której możesz sprawdzić swoją pozycję i powalczyć o pierwsze miejsce. Każdy ukończony trening to zdobyte punkty.

Fitnoteqa oferuje pełen dostęp do wszystkich kursów bez ograniczeń. Co miesiąc planowane są nowe premiery kursów. Na start - dla każdego - 7 bezpłatnych dni na wypróbowanie. Następnie, Fitnoteq dostępna jest w 2 prostych subskrypcjach - tańszej 9,99 pln miesięcznie - gwarantującej dostęp bez ograniczeń i bez reklam do wszystkich kursów - oraz 19,99 pln miesięcznie - dla osób które cenią sobie dostęp z kilku urządzeń oraz chcą korzystać z aplikacji także bez dostępu do internetu. To szczególnie wygodne, gdy w domu nie masz WiFi lub chcesz poćwiczyć na wakacjach.

Dla kogo jest Fitnoteq? Dzisiaj głównie dla kobiet w każdym wieku. Na wzmocnienie i spalanie tłuszczu, na rozciąganie i odrobinę zabawy z tańcem. Dla trenujących bieganie i planujących narty. Dla kobiet w ciąży i po porodzie. I dużo więcej. 

Dlaczego warto zapłacić za subskrypcję Fitnoteq, gdy jest już tyle kursów za darmo w internecie? Jest kilka argumentów. Po pierwsze, Fitnoteq gwarantuje dostęp do profesjonalnych trenerów. Nie musisz zastanawiać się, czy ten lub inny trening jest dobrze prowadzony. Po drugie wygoda - dostęp do dużej liczby treningów od razu, bez szukania. Po trzecie jakość - przekonaj się sam, nasze treningi z przyjemnością się ogląda - z jeszcze większą satysfakcją wykonuje.

Aplikację można pobrać na stronie https://fitnoteq.com

Aktualne informacje o Fitnoteq, można śledzić na fanpage http://facebook.com/fitnoteq

Więcej o kursach można znaleźć na stronie http://fitnoteka.pl

Do dyspozycji użytkowników jest Happiness Manager, który wspiera użytkowników pod emailem happiness@fitnoteq.com oraz na fanpage.

Bedzie nam bardzo miło, jeżeli znajdą Państwo czas na test Fitnoteq.

Let’s get fit.

Magda

Pomysłodawca
magda@fitnoteq.com

Kilka słów o mnie

“Mam 30 lat i wymyśliłam Fitnoteq krążąc po internecie w poszukiwaniu wartościowych treningów. Uwielbiam fitness i zdrowy tryb życia. Nie jestem przedsiębiorcą, nie postrzegam siebie jako ewangelistę zdrowia. Chcę jednak dostarczyć wszystkim dziewczynom i chłopakom możliwość solidnych treningów nie tylko w klubach fitness, na które mamy coraz mniej czasu, ale także w domu - przed telewizorem. Wygodnie, łatwo i prosto. Estetyka tego projektu nie jest dla mnie bez znaczenia. Staraliśmy się jak najlepiej przekazać emocje, które budują się podczas kompletnego treningu między trenerem a ćwiczącym. Ta relacja, choć tylko wirtualna, jest ważna i buduje lepszą satysfakcję ze spędzonego czasu. Uczucie dobrze wykonanego treningu jest bezcenne.”Wypowiedź tego użytkownika jest wartościowa :

Jak należy nas cytować:

redakcjaopenmedica. [Opublikowano dnia: 2015-02-09]. Poznaj Fitnoteq - pierwszą aplikację oferującą bibliotekę kursów fitness specjalnie dla ćwiczeń w domu. Protokół dostępu: http://www.poradnikmedyczny.pl/doniesienia/34740 [Pobrano dnia: 2017-05-22].

podziel sie, promuj ten tekst

Słowa kluczowe

Dodaj komentarz

Kto czytał ten artykuł

  • jbazja
  • medea77
  • moniqlamparska
  • annalycz
  • izabela.filc-redlinska
  • paulinab6